Minimum rendelési érték a webshopban: 10.000 Ft. 

Tisztítószerfutár Webáruház

Kérdése van? +3672782764

Kategóriák
Tisztítószerfutár Webáruház

Kérdése van? +3672782764

  • Kategóriák
    • Akciók
    • Tisztítószer 437
    • Légfrissítők, Illatosítók 90
    • Takarítóeszköz 372
    • Higiéniai Adagoló 99
    • Papíráru 118
    • Szappan/Tusfürdő/Kézfertőtlenítő/Kézkrém 157
    • Szemeteszsák / Fólia 26
    • Hulladékgyűjtők, Hamutartók 15
    • Kézszárító / Hajszárító 8
    • Mosószer, Öblítő, Folttisztító 51
    • Takarítógép 2
    • Háztartási termékek 9
    • Márkáink 500
  • Elállás a szerződéstől
  • Az Ön jogszabályi szavatossági jogai
  1. Márkáink
  1. Márkáink
  2. Frosch

Frosch

Szűrés
Textilhigiénia Alkategória
Tisztítószer koncentrációja
Űrtartalom
Kézi/Gépi
Szappan Típusa
Típus
Illat
Termék státusza
Összes termék a kategóriában60 termék
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
Frosch folt és előkezelő spray - 500 ml

Frosch folt és előkezelő spray - 500 ml

Raktáron (4 db)
Márka
:
Frosch
Textilhigiénia Alkategória
:
Folttisztító
Tisztítószer koncentrációja
:
Felhasználásra kész
2 140 Ft
(Nettó: 1 685 Ft)
Egységár: 4 280 Ft/liter
(Nettó: 3 370 Ft/liter)0.5
Frosch folttisztító spray baby 300ml

Frosch folttisztító spray baby 300ml

Raktáron (6 db)
Márka
:
Frosch
Textilhigiénia Alkategória
:
Folttisztító
Tisztítószer koncentrációja
:
Felhasználásra kész
1 990 Ft
(Nettó: 1 567 Ft)
Egységár: 6 633 Ft/liter
(Nettó: 5 223 Ft/liter)0.3
Frosch folyékony mosószer - aktív szódával, 1,5 liter

Frosch folyékony mosószer - aktív szódával, 1,5 liter

Raktáron (2 db)
Márka
:
Frosch
Textilhigiénia Alkategória
:
Folyékony mosószer
Tisztítószer koncentrációja
:
Felhasználásra kész
4 435 Ft
(Nettó: 3 492 Ft)
Egységár: 2 957 Ft/liter
(Nettó: 2 328 Ft/liter)1.5
Frosch folyékony mosószer - Aloe Vera, 1,5 liter

Frosch folyékony mosószer - Aloe Vera, 1,5 liter

Raktáron (1 db)
Márka
:
Frosch
Textilhigiénia Alkategória
:
Folyékony mosószer
Tisztítószer koncentrációja
:
Felhasználásra kész
4 430 Ft
(Nettó: 3 488 Ft)
Egységár: 2 953 Ft/liter
(Nettó: 2 325 Ft/liter)1.5
  Frosch folyékony mosószer színes ruhákhoz - gránátalmás, 1,5 liter

Frosch folyékony mosószer színes ruhákhoz - gránátalmás, 1,5 liter

Raktáron (3 db)
Márka
:
Frosch
Textilhigiénia Alkategória
:
Folyékony mosószer
Tisztítószer koncentrációja
:
Felhasználásra kész
4 435 Ft
(Nettó: 3 492 Ft)
Egységár: 2 957 Ft/liter
(Nettó: 2 328 Ft/liter)1.5
Frosch folyékony súrolószer - citrom, 500 ml

Frosch folyékony súrolószer - citrom, 500 ml

Raktáron (12 db)
Márka
:
Frosch
Tisztítószer koncentrációja
:
Felhasználásra kész
Kiszerelés
:
Kis kiszerelésű
1 180 Ft
(Nettó: 929 Ft)
Egységár: 2 360 Ft/liter
(Nettó: 1 858 Ft/liter)0.5
Frosch folyékony szappan - gyerekeknek, 300 ml, pumpás

Frosch folyékony szappan - gyerekeknek, 300 ml, pumpás

Raktáron (3 db)
Márka
:
Frosch
Űrtartalom
:
300 ml
Szappan Típusa
:
Folyékony szappan
1 385 Ft
(Nettó: 1 091 Ft)
Egységár: 4 617 Ft/liter
(Nettó: 3 635 Ft/liter)0.3
  Frosch folyékony szappan - sensitive (érzékeny bőrre), 300 ml, pumpás

Frosch folyékony szappan - sensitive (érzékeny bőrre), 300 ml, pumpás

Raktáron (6 db)
Márka
:
Frosch
Űrtartalom
:
300 ml
Szappan Típusa
:
Folyékony szappan
1 385 Ft
(Nettó: 1 091 Ft)
Egységár: 4 617 Ft/liter
(Nettó: 3 635 Ft/liter)0.3
Frosch folyékony szappan utántöltő - barack

Frosch folyékony szappan utántöltő - barack

Raktáron (10 db)
Márka
:
Frosch
Űrtartalom
:
500 ml
Szappan Típusa
:
Folyékony szappan
1 240 Ft
(Nettó: 976 Ft)
Egységár: 2 480 Ft/liter
(Nettó: 1 953 Ft/liter)0.5
Frosch folyékony szappan utántöltő - gránátalma

Frosch folyékony szappan utántöltő - gránátalma

Raktáron (7 db)
Márka
:
Frosch
Űrtartalom
:
500 ml
Szappan Típusa
:
Folyékony szappan
1 240 Ft
(Nettó: 976 Ft)
Egységár: 4 133 Ft/liter
(Nettó: 3 255 Ft/liter)0.3
Frosch Folyékony Szappan Utántöltő Aloe Vera 500ml

Frosch Folyékony Szappan Utántöltő Aloe Vera 500ml

Raktáron (11 db)
Márka
:
Frosch
Űrtartalom
:
500 ml
Szappan Típusa
:
Folyékony szappan
1 240 Ft
(Nettó: 976 Ft)
Egységár: 2 480 Ft/liter
(Nettó: 1 953 Ft/liter)0.5
Frosch folyékony szappan utántöltő Levendula 500ml

Frosch folyékony szappan utántöltő Levendula 500ml

Raktáron (7 db)
Márka
:
Frosch
Kiszerelés
:
Kis kiszerelésű
Űrtartalom
:
500 ml
1 240 Ft
(Nettó: 976 Ft)
 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
Összes termék a kategóriában60 termék
Vásárlói fiók
  • Belépés
  • Regisztráció
  • Profilom
  • Kosár
  • Kedvenceim
  • Pepita Super Seller Pepita.hu marketplace partner
Információk
  • Általános szerződési feltételek
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Fizetés
  • Szállítás
  • Elérhetőségek
Rojaker Kft.
  • Pécs, Megyeri út 115/a
  • +3672782764
  • info@tisztitoszerfutar.hu
  • facebook

  • twitter

  • pinterest

  • instagram

Feliratkozás
olcsobbat.hu
stripe_com
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
  • Akciók
  • Tisztítószer 437
  • Légfrissítők, Illatosítók 90
  • Takarítóeszköz 372
  • Higiéniai Adagoló 99
  • Papíráru 118
  • Szappan/Tusfürdő/Kézfertőtlenítő/Kézkrém 157
  • Szemeteszsák / Fólia 26
  • Hulladékgyűjtők, Hamutartók 15
  • Kézszárító / Hajszárító 8
  • Mosószer, Öblítő, Folttisztító 51
  • Takarítógép 2
  • Háztartási termékek 9
  • Márkáink 500
  • Elállás a szerződéstől
  • Az Ön jogszabályi szavatossági jogai
Belépés
Regisztráció
Adatkezelési beállítások
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű funkcionalitáshoz (marketing, statisztika, személyre szabás) egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban talál.
A működéshez szükséges cookie-k döntő fontosságúak a weboldal alapvető funkciói szempontjából, és a weboldal ezek nélkül nem fog megfelelően működni. Ezek a sütik nem tárolnak személyazonosításra alkalmas adatokat.
A marketing cookie-kat a látogatók weboldal-tevékenységének nyomon követésére használjuk. A cél az, hogy releváns hirdetéseket tegyünk közzé az egyéni felhasználók számára (pl. Google Ads, Facebook Ads), valamint aktivitásra buzdítsuk őket, ez pedig még értékesebbé teszi weboldalunkat.
Az adatok névtelen formában való gyűjtésén és jelentésén keresztül a statisztikai cookie-k segítenek a weboldal tulajdonosának abban, hogy megértse, hogyan lépnek interakcióba a látogatók a weboldallal.
A személyre szabáshoz használt cookie-k segítségével olyan információkat tudunk megjegyezni, amelyek megváltoztatják a weboldal magatartását, illetve kinézetét.